Talent Day_baner na www

Women Talent Day

Talent Day to wyjątkowe piłkarskie święto dla wszystkich młodych fanek piłki nożnej marzących o karierze piłkarskiej w barwach 13-krotnego mistrza Polski. Jest to świetna szansa na pokazanie swoich umiejętności trenerom Wisły Kraków, a w dodatku w wyjątkowym miejscu – na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana. W wydarzeniu mogą brać udział dziewczynki urodzone w 2007 roku i młodsze. Żeby wziąć udział w Women Talent Day wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny na dole strony.

Sponsorem wydarzenia jest ORLEN OIL, Sponsor Główny Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków.

Miejsce treningowe – boisko AWF Kraków – Trenuj tutaj

Piłkarki Białej Gwiazdy swoje umiejętności szkolą podczas treningów na nowoczesnym boisku przy al. Jana Pawła II 78.

Kiedy? 16/06/2023

Gdzie? Stadion przy R22

Dla kogo jest Women Talent Day?

 • dla dziewczynek urodzonych w latach 2007-2017 lub młodszych
 • dla osób marzących o zagraniu na R22,
 • dla młodych adeptek futbolu trenujących na co dzień w innych klubach,
 • dla dziewczynek pragnących rozpocząć profesjonalną piłkarską karierę,
 • dla piłkarek chcących zweryfikować swoje umiejętności na tle rówieśniczek,
 • dla wszystkich pragnących przeżyć niezapomniane chwilę na na murawie Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana.

Dlaczego warto wziąć udział w Women Talent Day?

Uczestnictwo w Women Talent Day to niezwykła szansa na zaprezentowanie swoich piłkarskich umiejętności profesjonalnemu sztabowi trenerskiemu Wisły Kraków. Na podstawie przeprowadzonych testów sprawnościowych zawodniczki zostają zaproszone na regularne treningi w Akademii 13-krotnego mistrza Polski. Tym samym otwiera się przed nimi możliwość profesjonalnej kariery piłkarskiej i gry z Białą Gwiazdą na piersi. 

Jak wyglądały Dni Talentów w poprzednim roku?

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, murawa Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, na której swoje mecze rozgrywają piłkarze pierwszej drużyny krakowskiej Wisły jest do dyspozycji uczestniczek Women Talent Day. Trenerzy oceniają motorykę oraz umiejętności młodych piłkarek w małych grach. Rodzice mają okazję spotkać się z przedstawicielem Akademii, który przedstawia funkcjonowanie grup młodzieżowych Wisły Kraków Women. 

Nasza Misja

Misją Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków jest rozwój młodych piłkarzy i piłkarek, tworzenie elitarnych warunków treningowych oraz promowanie wartości sportowych, takich jak determinacja, ambicja i mentalność zwycięzcy. Akademia stawia na rozwój zarówno sportowy, jak i osobisty swoich zawodników, kładąc nacisk na kompleksowe podejście do treningu, edukacji oraz odpowiedzialności społecznej.  

Cel Wisły Kraków Women

Głównym celem sekcji kobiecej jest szkolenie piłkarek, które będą w stanie wzmocnić pierwszą drużynę Wisły Kraków Women, reprezentować ją na jak najwyższym szczeblu rozgrywek oraz zdobywać sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej.  

Wizja rozwoju

Wisła Kraków Women dąży do zapewnienia najlepszych warunków dla rozwoju sportowego i osobistego swoich zawodniczek, tworząc silne zaplecze młodzieżowe i promując zdrowy tryb życia oraz odpowiedzialność. Misją jest nie tylko wychowanie przyszłych piłkarek, ale również wartościowych ludzi, którzy będą godnie reprezentować Wisłę Kraków na boisku i poza nim. Sekcja kobieca prowadzi szkolenie od zespołu U-9, kończąc na I drużynie, która aktualnie występuje w III lidze, ale jest bliska awansu do II ligi. 

Strategia i jej kluczowe elementy:

 1. Sztab szkoleniowy. Wisła Kraków Women zatrudnia 6 profesjonalnych trenerów.
 1. Wysoki poziom zawodników: Nabór utalentowanych młodych piłkarek, reprezentujących województwo Małopolskie. 
 1. Selekcja: Stałe podnoszenie umiejętności indywidualnych zawodników oraz regularna ocena sportowa. 
 1. Skauting: Tworzenie mocnych drużyn opartych na zawodnikach z Krakowa i regionu. 
 1. Rywalizacja: Udział w rozgrywkach wojewódzkich i krajowych, aby zapewnić zawodnikom odpowiednie wyzwania i rozwój. 
 1. Elitarność: Zapewnienie bardzo dobrych warunków do treningu i rozwoju, wymagając od zawodniczek oraz ich rodzin poświęcenia i zaangażowania. 

Q&A – częste pytania

Prosimy, żeby uczestnik zabrał ze sobą sportowe obuwie (korki lanki), dowolne spodenki i koszulkę oraz bidon lub butelkę z wodą mineralną.

Roczniki 2015 i 2016 zaczynają o godz. 17:00 w środę 12 czerwca, po nich na murawę wybiegną roczniki 2017 i 2018 o godz. 18:45. Roczniki 2014 i 2013 mają swój czas o godz. 17:00 w czwartek 13 czerwca, a roczniki 2012 i 2011 o godz. 18:45. Dziewczynki - niezależnie od wieku - zaczną o godz. 10:00 w dniu 16 czerwca.

Uczestnik Talent Day musi przyjść pod opieką opiekuna prawnego lub osobą, mającą upoważnienie od opiekuna prawnego.

Każdy trening niezależnie od rocznika powinien trwać maksymalnie 90 minut

Rodzice lub opiekunowie prawni będą mogli oglądać wydarzenie z Loży Prezydenckiej.

Wytypowane osoby otrzymają wiadomość mailową do trzech dni roboczych i zostaną zaproszeni do drugiego etapu – treningu z drużynami Akademii.

Trenerzy Akademii mają przygotowane sprawdzone testy, które pozwolą ocenić, kto w danym momencie najbardziej rokuje na przyszłość.

Drużyny Akademii rozpoczynają treningi od 18 lipca.

Wszystkie grupy młodzieżowe korzystają z obiektów przy ul. Piastowskiej 26 oraz ul. Reymonta 22 (oddalone od siebie o 500 metrów).

Nie! To okazja, żeby zademonstrować swoje umiejętności przed trenerami Wisły Kraków.

Piłkarki Białej Gwiazdy swoje umiejętności szkolą podczas treningów na nowoczesnym boisku przy al. Jana Pawła II 78 - AWF Kraków.

Wypełnij formularz i dołącz do Wisła Kraków Women!

Masz pytania? Zadzwoń: 511 675 460

Zarejestruj się w Talent Platform!